K.
HEMEN TEKLİF AL
0850 304 13 02

BLOG

2019 En iyi Web Tasarım Hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen dijital hizmet ajanslarından biri olan kurumsaltasarim.com.tr olarak sizlere bu makalemizde 2019’un en iyi web tasarım hizmetleri nasıl olur, neler içerir ve beklentileriniz hangi yönde olmalıdır gibi sorulara cevap verebilecek bir makale hazırladık. Siz alacağınız hizmeti en iyi ve geri dönüşü sizi mutlu edebilecek çalışmalar yaptırmanız için 10 en iyi web tasarım hizmetleri ipucuları veriyoruz!

 

Web Tasarım Hizmetleri

 

 

 

 

Web Tasarım Hizmetleri

Özellikle gayrimenkul projelerinin en büyük markalarıyla çalışmış olan bir ekiple, süreçleriniz için Türkiye’nin en büyük markalarıyla çalışmış olan kurumsaltasarım özellikle gayrimenkul sektöründe istanbul, ankara, izmir ve sakarya’da en büyük konut projelerinde tüm kreatif çözümler üretmiş ve alanında ki en iyi tasarımlara sahip bir web tasarım hizmetleri ajansı olarak kendimizi adlandırabiliriz.

Web Yazılım Hizmetleri

Kurumsal web yazılımlarının yanı sıra hazır CMS ve özel yazılım paketlerinin entegrasyonu, api ihtiyaçları gibi hizmetleride veren kurumsaltasarım, e-ticaret gibi özel alanlarda da web yazılım hizmetlerinizin tüm sürecinde iş ortağınız oluyor. Özel yazılımlarımızı Php, Codeigniter  freamwork üzerine, mysql gibi altyapılar kullanarak hazırlıyoruz. Ayrıca hazır cms olarakta ideasoft eticaret, tsoft, wordpress, opencart, vbulletin gibi bir çok hazır CMS sistemlerinin entegresi, yazılım hata giderme gibi bir çok hizmeti sizlere sağlıyoruz.

 

Seo Hizmetleri

 

Kurumsal firmalar için başlangıç seo paketinin yanı sıra, rekabeti yüksek kelimelerde yaptığımız özel site içi ve site dışı çalışmalar sayesinde aramalarda görünürlülüğünüzü arttırıyor müşterilerinizin sizlere daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Seo hizmetleri yani arama motoru optimizasyonu aslında bir süreçtir. White Seo kurallarına uygun çalışmaların kısa sürelerde sonuç vermesini bekleyemeyiz. 1 yıllık planlama ile aylık çalışmalar yaparak yavaş ve sağlam adımlarla vereceğimiz hizmetle daimi müşteri potansiyelinizi arttıracağız.

 

Sosyal Medya Hizmetleri

 

Kurumuzu en iyi ifade edebileceğiniz alanlardan biri olan sosyal medya‘da kendinizi ifade ederek potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Sektörünüzle ilgili hizmetler hakkında küçük, etkili bilgiler vererek daimi müşterilerinizi arttırmamızı ister misiniz? Sosyal medya hizmetleri konusunda sınırsız destek sağlayan kurumsaltasarim ile çalışmak ister misiniz?

 

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

 

Yeni kurulan şirketleriniz için bir marka kimliği mi oluşturmak istiyorsunuz? Yaptığınız hizmetlere, firmanızın vizyon ve misyonuna uygun çalışmaları anlatabilecek düzeyde olan bir kurumsal kimlik hizmetleri alarak, kendinizi müşterilerinize daha iyi ifade edebilirsiniz.

 

Google Adwords Reklam Hizmetleri

Google Adwords Reklam politikalarına uygun markanızı potansiyel müşterilerinize en uygun TBM oranıyla daha büyük kitlelere ulaştırabilmek adına yaptığımız reklam optimizasyonu çalışmalarıyla başarıya ulaşmak çok daha kolay. Tam eşleşme sağlayarak kelimelerde aradığınız müşteri kitlesini belirleyerek tam isabet potansiyel müşterilerinize ulaşiyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, daima yanınızdayız!

Facebook Reklam Hizmetleri

 

Facebook Reklam i genelde herkes kendi başına verebilir fakat burada reklam verilirken dikkat edilecek hususlar mevcut. Bütçenizle maksimum verim elde edebilmek adına yapacağınız reklam tasarımının etkilişime geçirici bir konsepti olması gerekir. Facebook reklam politikalarından tasarımın optimizasyonunun incelenip, iyi olarak facebook’un resimi tanımlaması gerekir. Biz bu işlemleri sizin adınıza yapıyoruz!

 

Mailing Hizmetleri

 

Markanıza ve reklam konseptinize uygun mail tasarımları hazırlıyor, gerektiğinde mail gönderimini şirketimiz tarafından yapıyoruz. Mailing hizmetleri için hazırladığımız özel altyapımızla sizlere süreç hakkında tüm detayları eksiksiz veriyoruz.

 

Katalog Hizmetleri

 

Yaptığınız projeyi yada markanızı en iyi anlatabileceğiniz alan olan katalog geleneksel çalışmaların en başında ve en etkilisi olarak gözükmektedir. Biz bu konuda markanız için özel katalog hizmetleri sağlayıp, otelinizi, konut projenizi, özel projenizi veyahut markanızı insanlara kolayca anlatabilen ilham verici tasarımlarımızla özel katalog tasarımları oluşturuyoruz.

 

Kullanıcı Deneyimi Hizmetleri

 

Global de UX olarak adlandırılan fakat ülkemizde türkçe anlamı kullanıcı deneyimi tasarımı olan uçtan uca hizmet anlayışı olan bir hizmeti size eksiksiz olarak sunuyoruz. Kullanıcı deneyimi hizmetleri  konusunda özel hizmetler sağlayan wireframe’ler çizen, A/B testi yapan ux konusunda tecrübeli kurumsaltasarim.com.tr’den alacağınız hizmetler tamamen garantili olacaktır!

 

Çalışmalarınızda sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

 

K.‘Dan daha fazla haberdar olun
Figma’da Landing Page UI Tasarım Nasıl Yapılır?

Merhabalar, Figma'da sıfırdan bir inşaat firması için proje tanıtımı yapan landing page tasarım eğitimi yapacağız. Serenity Evleri projesi, Sakarya'nın Kocaali...

16 Kasım 2022
Ödüllü Shopify UI/UX E-Ticaret Tasarımı

Dünyanın en çok satan e-ticaret altyapısı Shopify için bir tasarımcıya mı ihtiyacınız var? Ozaman doğru yerdesiniz. Shopify 175 ülke'de 5milyondan...

07 Ekim 2022
UI/UX Mobil Uygulama Tasarımcısı

Kullanıcılarınızın beklentilerini karşılayan mobil uygulama tasarımını birlikte oluşturalım. Akıllı telefon kullanıcıları, mobil uygulamaların son derece kolay kullanımlı ve aynı zamanda...

20 Eylül 2022
Startup Girişimleri için Yazılım ve Tasarım Hizmeti

Her yıl gelişen teknolojiyle birlikte SaaS çözümü üreten startup firmalarını görmekteyiz. Yenilenen teknolojiyle insan hayatını kolaylaştırmayı ve iş yükünü azaltmayı...

20 Mayıs 2022
Sağlık Turizmi ve Klinik Yazılımı Bilgi Yönetim Sistemi

Ülkemizde turizm sektörünün çeşitlendirilmesi ve turizmin 12 aya yayılmasına katkıda bulunan sağlık turizmi önemli bir ticari değere sahiptir.Sağlık turizminde öne...

04 Mayıs 2022
Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Açabilirim?

Merhabalar, bugün sizlere Kurumsaltasarım markasının tüm tasarım süreçlerini yönettiği ve işinize çok yarayacak tamamen ücretsiz eticaret sitesi oluşturabileceğiniz bir projeden...

07 Nisan 2022
Ürün veya hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.
Ofis Adresi
19 Mayıs Mah, Turaboğlu Sok. NO:4, 34736 Kadıköy/İstanbul
Tüm haklarımız saklıdır. 2022 @ Copyright kurumsaltasarim