teklif alın
Startup Girişimleri için Yazılım ve Tasarım Hizmeti

Her yıl gelişen teknolojiyle birlikte SaaS çözümü üreten startup firmalarını görmekteyiz. Yenilenen teknolojiyle insan hayatını kolaylaştırmayı ve iş yükünü azaltmayı hedefleyen SaaS çözümleri için kurulan startup firmalarının en büyük sorunlarından bitanesi yazılım ekibini kurmaktır. Yeni bir fikir olarak doğan girişimler için çalışacak bir ekip bulmak hem çok maliyetli hemde istenilen zamanda iş çıkarılamayabilir. Bu yüzden teknik konulara hakim profesyonel ekiplerle çalışmak her zaman girişimciler için avantajlı olacaktır.

Ayrıca bir projenin sadece yazılımla bitmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Yazılım temelini oluştursada, ürünü kullanacak kullacılara tasarımı güzel ve kullanıcı deneyimi yüksek bir ürün ortaya çıkarmalısınız. Bunuda ancak bir büyük bir ekiple sağlayabilirsiniz. SaaS çözümünüzün fikir aşamasından projelendirilmesi, tasarlanması, yazılımın yapılması ve en sonunda testlerini tamamlası ciddi büyük bir iş. Size inanan ve kurucu teknik ekip üyeleriniz mevcutsa işiniz bir nebze daha kolay fakat eğer yoksa bir şirketten destek almalısınız.

Kurumsaltasarım olarak bizler, startup ekosisteminin içinde olmanın mutlululuğuyla sektöre yeni giren yada sektörün mevcut büyük oyuncularına yeni nesil altyapı çözümleri sunarak; SaaS çözümlerini onlar için hayata geçiriyoruz. Bir teknik ekip kurmak için aylarca uğraşmak zorunda kalmadan, uygun maliyetli çözümlerle projenizi dinliyoruz sizler için ürününüzü üretiyor, canlıya alıyoruz. Ürününüzü kullanıcılarınız kullanırkende teknik kısımları dilerseniz yıllarca kurumsaltasarım olarak bizlere emanet edebilirsiniz. İşinde uzman tek bir yazılımcının aylık ortalama gideri olarak 30bin tl gibi rakamları düşündüğümüzde sadece 5 kişilik bir teknik ekibin yıllık maliyetleri sizin için 1.5 milyon TL’yi aşabilir. Bu yüzden eğer sektöre yeni giriyor ve daha yeni tohum yatırımınızı aldıysanız teknik ekip kurmak yerine, ürününüzü mükemmelleştirecek olan bizlere çalışmanızı tavsiye ederiz.

Kurumsaltasarım olarak Startup firmalarına ne gibi destekler sağlıyoruz?

Alanında yetkin profesyonellerle çalışmanız için tüm altyapıyı hazırlıyoruz. Bizler girişiminizin ister en başından isterseniz yenilenme süreçlerinde yanınızdayız. Girişiminiz için son teknolojileri kullanarak sıfırdan özel UI / UX tasarımlar yaparak kullanıcılarınız için müthiş bir deneyim hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde yazılım altyapınızı hazırlıyoruz. Kurumsal kimlik, dijital reklam, seo, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı gibi pek çok alanda 360 derece hizmet alabiliyorsunuz.

Peki bugüne kadar hangi Startup firmalarıyla çalıştınız?

Bizler bugüne kadar yaklaşık 40 startup firmasına teknik, tasarım gibi süreçlerine destek olduk. Size en belirgin referans olarak PEAM’i sunabiliriz. Peam, kobiler ve bireysel satıcılar için e-ticaret altyapısı sunan hem e-ticaret hem e-ihracat hemde lokasyon bazlı satışlara imkan sağlayan ve her bir mağazanın kendi e-ticaret sitesini otomatik bir şekilde açan süper bir platformdur. Tasarım süreçlerinden, yazılımına tüm teknik altyapısı özenle sıfırdan şirketimiz tarafından hazırlanmış ve çalışmalarına devam etmekteyizdir.

Tüm girişim çözümleriniz için bizlerle iletişim kurmanız yeterli. Profesyonel iş ortağınız olmak için sizleri bekliyoruz.


Yayınlanma Tarihi: Mayıs 20, 2022
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]