teklif alın
Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Açabilirim?

Merhabalar, bugün sizlere Kurumsaltasarım markasının tüm tasarım süreçlerini yönettiği ve işinize çok yarayacak tamamen ücretsiz eticaret sitesi oluşturabileceğiniz bir projeden bahsetmek istiyoruz.

Proje’nin adı PEAM, Peam ile sadece 3 dakikada kendi kişisel bilgilerinizi veya şirket bilgilerinizi girerek hesabınızı oluşturduğunuz gibi magaza.peam.net alan adına sahip bir e-ticaret siteniz oluyor. Bir kullanıcı hesabı değil, tamamen bağımsız bir eticaret sitesi oluşturuyorsunuz. Eğer kendi alan adınız varsa yani www.isminiz.com gibi bir alan adınız mevcutsa bu alan adını panelinizden web sitenize bağlayabiliyorsunuz bu sayede yılda 10 – 20bin gibi bütçeler ödemeden ve uzun sözleşmeleri imzalamaya gerek kalmadan eticaret sitenizi oluşturmuş oluyorsunuz.

Peki sadece eticaret sitesi mi açılabiliyor? Kargo ve sanal pos gibi işlemleri nasıl yapacaksınız?

En çok sorulan sorulardan birtanesi kargo ve sanal pos. Biliyorsunuz sanal pos alabilmek için ciddi sözleşmeler ve ciddi bilgileri firmalara vermeniz gerekiyor. Hatta çoğu zamanda sanal pos alamıyorsunuz. Peam burada PARAM şirketiyle ortaklık yapıyor. Siz e-ticaret sitenizi açtığınız gibi otomatik olarak sanal pos’unuzda adınıza tanımlanmış oluyor. Ekstra hiç belge imzalamak yada yeni bir başvuru yapmanıza gerek kalmıyor. Üstelik sanal pos komisyonu şuan piyasada alabileceğiniz en düşük rakamlarda %1,79‘dan kullanabiliyorsunuz.

Kargo konusunda ise, eticarete yeni başlayan firmalara kargo anlaşması genelde firmalar yapmıyor. Bu yüzdende her gönderide ortalama 30 – 40tl gibi bütçeler çıkabiliyor. Sizin için PEAM kendi kargo anlaşmasını yaptı ve tüm gönderilerinizi Koç Holding firmasının yeni kargo firması olan SENDEO kargo firmasıyla 12,90TL gibi rakamla gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Kargo fiyatıda şuanda Türkiye’nin neredeyse uygun rakamıdır. Dolap gibi uygulamalarda bile bu rakamlar daha yüksek çıkabiliyor.

Peam İTÜ Çekirdek Kuluçka merkezine kayıtlı bir girişim olduğu için ve e-ticaret sektörüne bir yenilik getirmek istediği için çoğu servisinden hiç bir gelir elde etmeden tamamen ücretsiz olarak size bu hizmetleri sunuyor. Bir çok eklentisi, modülü bulunan Peam’i kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Türkiye’de ki en uygun eticaret altyapısı olarak sizlere önerebiliriz.

 

Sizde kendi eticaret sitenizi hiç bir para ödemeden açmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan web sitesine gidebilir, mağazanızı açabilirsiniz.

Hemen Başlayın : www.peam.net

Daha detaylı bilgi almak istiyorum

 

İşinizi gelin birlikte büyütelim!


Yayınlanma Tarihi: Nisan 7, 2022
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]