teklif alın
Sağlık Turizmi ve Klinik Yazılımı Bilgi Yönetim Sistemi

Ülkemizde turizm sektörünün çeşitlendirilmesi ve turizmin 12 aya yayılmasına katkıda bulunan sağlık turizmi önemli bir ticari değere sahiptir.Sağlık turizminde öne çıkmak isteyen klinik sahipleri için muhteşem bir yazılım hazırladık.

Sağlık turizmi çeşitli hizmetlere ayrılmaktadır.Tıp (Medikal) Turizm, Termal Turizm, Yaşlı ve Engelli Turizmi olarak üç gruba ayrılmaktadır.Ülkelerinde tıp hizmetlerini yetersiz ve pahalı bulan turistler için Türkiye önemli bir yere sahiptir.Termal turizm de oldukça popüler olan termallerimiz sayesinde turistlerin ilgisini çekmektedir.Ülkemizin coğrafi ve tarihi güzellikleri sebebiyle yaşlı ve engelliler için sosyal aktiviteler, günlük turlar da sağlık turizmine katkı sağlamaktadır.Günlük tur, vip transfer, villa kiralama yazılımı için Buradatur, Tuizturizm ve Mokanvip referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Sağlık turizmi yapan klinikler için hazırladığımız sistemin genel özelliklerinde randevu planlama, veri güvenliği, e-reçete, e-nabız, çoklu dil desteği, ülkeye göre otomatik dil algılama gibi öne çıkan özellikler bulunmaktadır.Klinik yazılımımızı satın aldığınızda, sağlık web tasarım üzerine seo desteği ve sosyal medya yönetimi hizmetimizi de satın alabilirsiniz.

Sağlık turizminde öne çıkabilmek için özgün tasarım, özgün yazılım, seo ve profesyonel sosyal medya yönetimi gibi hizmetlerimizi paket halinde aldığınızda kısa sürede öne çıkabilirsiniz.

Sağlık yazılımı referanslarımız için Cygnus Klinik ve HealthCare Turkey klinikleri için yaptığımız sisteme göz atabilirsiniz.

Siz de sektörünüzde lider olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Turizmi Klinik Yazılımı Örnek Tasarım Görüntüsü;


Yayınlanma Tarihi: Mayıs 4, 2022
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]