teklif alın
2019 En Uygun Web Tasarım Fiyatları

Bu yazımızda sizlere web sitesi sahibi olmanın ne kadara mâl olduğunu anlattık.

Yazı içeriği kısa listesi;

Web Tasarım Nedir?
Web Sitesi Nedir?
Profesyonel Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?
En iyi Web Tasarım
2019 Web Tasarım Fiyatları

  

Web Tasarım Nedir?

Bir web sitesine girdiğinizde ekranda gördüklerinizin tümüne web tasarım denir.Web tasarım yapabilmek için html,css gibi dilleri bilmek gerekir.Herhangi bir web sitenize tarayıcınızdan giriş yapın ve farenin sağ tıkıyla kaynağı görüntüle diyin.Karşınızda gördüğünüz kodlar html,css veya jquery dilinde yazılmış kod parçacıklarıdır.Web tasarımın ilk aşaması photoshop programından çizim yapıp bu çizimi html,css kullanarak web sitede kullanılır hale getirmektir.Teknolojinin gelişmesiyle web siteleri de görsel olarak çok gelişti.İnsanlar artık değişik web site tasarımları arayışına girdi.
  

Web Sitesi Nedir?

İnternet dünyası gün geçtikçe gelişirken kişisel,kurumsal ve eğlence içerikli web siteleri de artmaya devam etmektedir.Peki insanlar veya şirketler neden web sitesine ihtiyaç duyar? Web sitesi kişilerin,kurumların kendilerini tanıttıkları,ürün sattıkları,etkileşime girdikleri bir platforma denir.Bu platformda web siteleri çoğaldıkça rekabette arttı.Günümüzde e-ticaret sektörü para kazanma kaynağı olmaya başladı.İnsanlar eğlenmek, bilgi edinmek ve kültür etkileşimi için web sitelerini kullanmaya başladı.
  

Profesyonel Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Şirketinizi web tasarımına yatırım yapmaya ikna etmeye çalışıyorsanız, web tasarımının odağını anlamaları önemlidir. Bu hizmet, bir web sitesinin geliştirilmesi, oluşturulması ve başlatılmasından oluşur. Bu, aşağıdakiler gibi çeşitli görevleri içerir:

– Tema rengi seçimi
– Web Sitesi kopyalama
– Site hiyerarşisi oluşturma
– Diğer hazırlıklar
  

En iyi Web Tasarım

1.000 tl’den 10.000 tl’ye kadar değişen web tasarım fiyatları ile profesyonel web tasarımı için neyin ne kadar ettiğini bilmek sizlere yardımcı olur.Bu şekilde şirketiniz için doğru maliyet yönetimi yaparsınız.Web tasarım hizmetlerini üç ana başlık altında inceleyeceğiz.

1- Temel Web Tasarımı

Temel bir web tasarım fiyatı 1.000 tl ile 10.000 tl arasındadır.İşletmenize basit ama etkili bir web sitesi yapılır.Orta veya ileri düzey web sitesi gibi markanıza etki eder ve hedefleriniz için özgün bir web sitesi oluşturulur.

2- Orta Ölçekte Web Tasarımı

Bu hizmet içinde başka hizmetleri de kapsamaktadır.Fiyatları 10.000 tl ile 50.000 tl arasında değişmektedir.Şirketinize iyi tasarlanmış ve performans odaklı web sitesi sunar.Şirketinizin gereksinimlerini karşılamak için içerik yönetim sistemi ve yazarlık gibi ek özellikler içermektedir.Bu pakette şirketinizin amaçlarına yönelik stratejik pazarlama yöntemleri geliştirilir.Teknik ve online destek verilir.

3- İleri Düzey Web Tasarımı

Gelişmiş bir web tasarım ve web sitesi istiyorsanız maliyet olarak sizlere 50.000 tl ile 100.000 tl ücret yansımaktadır.Tamamen işletmenize özel ve hedeflerinize yönelik web sitesi oluşturulur.Bu web sitesi veritabanı optimizasyonu, e-ticaret ve daha fazlası gibi birkaç ek hizmet içermektedir.Bu pakette ayrıca size seo hizmeti verilir.Rakiplerinizin üstüne çıkmak için profesyonel olarak web siteniz optimize edilir, çalışmaları yapılır.7/24 online destek verilir, her sorununuz çözüme kavuşturulur.Kampanyalarınız için reklam stratejileri oluşturulur.
  

2019 Web Tasarım Fiyatları

Yukarıda bahsettiğimiz hangi paketi alırsanız alın kurumsal tasarım markası altında hizmet aldığınız için kaliteden ödün vermeyiz.Şirketiniz için gerekli görmediğimiz hiçbir maliyeti size yansıtmıyoruz doğru ve hedeflere yönelik çalışmalarla sizlere hizmet veriyoruz.


Yayınlanma Tarihi: Şubat 7, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]