teklif alın
En etkili Gayrimenkul Reklamları

1 Mart itibariyle konut satışlarını olumlu etkileyecek güzel bir haber aldık. Bugün itibariyle bir banka daha faizlerini düşürdü. Bu güzel haber sonrası kredili konut satışları artacağı gibi elinizdeki konut projelerini satmak için inşaat firmanızın web tasarımını ve reklam çalışmalarınızı tekrar başlatmanızı öneriyoruz.

 

Gayrimenkul Projeleriniz için en etkin ve avantajlı reklam çalışmalarını nasıl olmalı?

 

Başlıktanda anlaşılacağı gibi aslında fırsat ayına girmiş bulunmaktayız ve bu kısa süreyi hızlı değerlendirip gayrimenkul sektöründe olan inşaat firmaları için krizi firsata çevirmeyi nasıl başarabileceklerinden bahsedeceğiz bu yazımızda. Şuanda Ziraat bankası 1,28’e indirdi ve muhtemelen krediyle ev satın alacak müşteriler artacaktır. Bu yüzden hemen GDN setlerinizi oluşturup reklam verme sürecine geçmelisiniz. Gayrimenkul sektöründe dijital ve geleneksel reklam seçenekleri bulunmakla beraber yapacağınız reklamları mecralara göre bölümlendirebilirsiniz.

 

 

 

Konsept Oluşturun, GDN SET Hazırlayın

Gdn set sizin dijital reklamlarınız için oluşturduğumuz konsept tasarımların farklı boyutlarda farklı ölçülerde hazırlanmış halidir. Web sitelerine eklenen google reklamları sayesinde elde edeceğiniz geri bildirimleri GDN bannerlarınıza bağlı olduğunu unutmayınız. Siz nekadar etkinli, güzel görünen bir konsept hazırlayıp doğru bir biçimde GDN reklam bannerlarına uygularsanız geri dönüşleriniz okadar hızlı artacaktır. Genelde google ve diğer platformlar için hazırlayacağınız set’te ki boyutlar şu şekilde olacaktır :  300×250 – 336×280 – 160×600 – 120×600 – 300×600 – 728×90 – 970×250 – 970×90 – 250×250  şeklindedir.

 

Landing Page’inizi hazırlayın!

Reklamlara başlayın fakat reklamlar için anasayfaya yönlendirme yapmayın. Sizi ve kurumunuzu anlatan veya projenizi anlatan bir Landing page tek sayfa web tasarımı yapıp, verdiğiniz reklamlara gelen kullanıcıları bu sayfaya yönlendirip hemen hızlı bilgi verip form toplamaya özen gösterin! Asıl amacınızın form toplamak olduğunu unutmayın. Çoğu firmanın yaptığı en büyük hata verdikleri reklamlar için düzgün bir reklam konsepti hazırlamamaları. İstediğiniz kadar reklam bütçesi ayırıp yönetin fakat elde edeceğiniz form toplama maliyetleri çok yüksek olacaktır. Burada düzgün bir Landing page hazırlayıp düzgün bir konsept tasarımı yaptırıp projenizi iyi yönetin!

 

Sosyal Reklamlar Verin!

Hazır faizler inmişken sosyal medyanızı etkin kullanın ve facebook reklam, instagram reklam çalışmaları hazırlayın. Hazırladığınız konset tasarımda mutlaka en iyi optimize edebilmek için tasarımı facebook’un hazırladığı overlay bölümünden test edin. Daha iyi sonuçlar elde edeceğinizi unutmayın.

 

Konut projeleriniz için reklam çalışması yaptırmayı düşünüyorsanız daha önce gayrimenkul sektöründeki en büyük firmalarla çalışmış bir ekip olarak sizlere bu alandaki birikmiş tecrübelerimizi aktarabiliriz. Daha fazla kazanmak, form toplamak ve markanızın bilinirliliğini arttırmak için bizimle irtibata geçin!


Yayınlanma Tarihi: Mart 1, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]