teklif alın
Dijital Pazarlama

Dijital Reklam Kampanyaları

Dijital reklam kampanyası, markanızın hedef kitlesine doğrudan etkileşime geçmesini sağlaması için gerekli olan en etkili yöntemdir. Bu etkileşimler neticesinde ürün veya hizmetiniz müşterilerinize ulaşarak satış artışı gerçekleştirirsiniz. Dijital reklam kampanyaları satış odaklı olduğu gibi, marka bilinirliği için de yapılabilir. Kimliğinizi tanıtmak için dijital reklamlardan yararlanmanız son derece güvenilir ve yaygın bir yöntemdir.

Hedef Kitlesi

Uzman ve yaratıcı insanlardan kurulan ekibimizle beraber, markanız için en özgün iletişim tasarımlarını, dijital reklam kampanyalarını ve satın alma çalışmalarını yapıyoruz. Hedefleme seçenekleri için detaylı bir inceleme gerçekleştirerek, reklamlarınızın yalnızca ilgili kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Bu sayede bütçeniz en yüksek performansla değerlendirilir ve en doğru şekilde kullanılır. Ürünleriniz ve hizmetiniz, en doğru kişilerle buluşsun!

Dijital Platform Kaynakları

Online dünyada, birçok reklam çeşidi sayesinde marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Bu çalışmalar yaratıcılık kavramıyla buluşunca, milyonların birkaç saatte sizi tanıması olanaklar dahilinde olur. Bu reklamlar viral olarak da adlandırılan başarılı bir strateji gerçekleştirilerek yapılmaktadır. Markanızın ihtiyacı olan stratejiyi belirlememiz için beraber çalışalım! Google AdWords web sayfanız için önemi ilk etapta yüksek olan bir tanıtım aracı olabilir. Google’da ilk sırada bulunmak görünürlük açısından birçok öneme sahiptir.

Sosyal medya siteleri ile markanızı en olumlu şekilde duyuralım. Müşterilerinizin zihninde yer edinen bir slogan bularak, istenilen mesajı hedef kitleyle buluşturalım. Bütçeniz dahilinde en verimli ve etkili geliştirmeleri reklamlarınızda uygulayalım. Markanızın güvenir hale gelmesinde teknik ve strateji deneyimlerimizi kullanarak kampanyanıza yeni bir soluk getirelim. Facebook, Instagram, Twitter gibi en büyük sosyal medya platformlarında markanız için uzun vadeli bir program gerçekleştirerek, daima kalıcı olmayı hedefleyelim.

İçerik Yaratma, Yayma ve Raporlama

Markanızın danışmanlığını yaparken, içerikleriniz için geniş yelpazede bir fikir havuzu oluşturuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda bu havuz içerisindeki teknikleri kullanarak, stratejiler belirliyoruz. Hemen ardından dijital reklam kampanyaları için en uygun metodu ortaya çıkararak bütün bir çalışma prensibiyle kusursuza yakın bir hizmet sunuyoruz.


Yayınlanma Tarihi: Ocak 12, 2019


  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]