teklif alın
Ücretsiz ( Free ) İconlar

Yaptığımız çalışmalarda eksik olan iconları, tasarımda eksik bulduğunuz noktaları ücretsiz icon setinden eklemek ister misiniz? Ücretli iconlar yani semboller yerine size vereceğimiz tamamen lisans sorunu olmayan hemen indirip dilerseniz vektörel dilerseniz fotoğraf olarak kullanabileceğiniz bir arşivi sizlerle paylaşiyoruz.

Kurumsaltasarım yaptığı projlerimizde genelde fontawesome direk tema içerisinden kullanıyoruz yada flaticon üzerinden iconları paket yapıp kullanıyoruz. Shutterstock gibi sadece icon için ücretli bir yapıya karşı olduğumuzu belirtmek gerekir.

 

 

Evet gelelim listeye, buyrun;

 1. Flaticon Ücretsiz vektör simgeleri en büyük veritabanında ücretsiz simgeler binlerce.
 2. Icons8 Mükemmel bir şekilde bir araya getirmek ve tasarımınızın tarzına uyması için tasarlanan ücretsiz simgeleri edinin.
 3. VisualPharm Süper hızlı arama ve ücretsiz Kola ile ücretsiz SVG Simgeler. Icons8 tarafından eğlence için inşa edilmiştir.
 4. Noun project Her şey için simgeler. Küresel bir topluluk tarafından oluşturulan, 2 milyondan fazla küratörlü simge.
 5. FontAwesome Font Awesome ile web sitenize vektör ikonlar ve sosyal logolar alın.
 6. Material Icon Library Sketch, Figma gibi Popüler Grafik Araçları için 1000+ Simgenin Ücretsiz Koleksiyonu.
 7. Icofont Yaratıcı tasarımlarınızı renklendiren 2100+ ücretsiz simge.
 8. IconFinder Çeşitli simgeler ücretsiz bir koleksiyon. Iconfinder tarafından paylaşıldı.

 

Projelerinize ilham verici tasarımlar yaratırken kullanabileceğiniz büyük icon yani sembol arşivini sizinle paylaştık.  Tasarımlarınızda nasıl kullanacağınız tamamen sizin yeteneğinize kalıyor. Yeni başlayan bir tasarımcıysanız eğer referanslarımızı web sitemizden ve behance üzerinden incelemenizi tavsiye edebiliriz. Ayrıca eğer biz iconlarla uğraşmak yerine sizden web tasarım hizmeti almak istiyoruz derseniz bu konuda da size kurumsaltasarım olarak ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümler bulabiliriz.

 

İlerleyen günlerde size farklı illüstratör ihtiyaçlarınıza yönelik yeni ve güzel paylaşımlarda bulunacağımızıda belirtmek isteriz.


Yayınlanma Tarihi: Mart 15, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
 • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
  No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
 • 0850 304 13 02
 • [email protected]