teklif alın
Sosyal Medya Uzmanı – 2019’da Takipçilerinizi Arttıracak Tavsiyeler

2009’dan bu yana sosyal medya başarılı stratejilerin merkezi olmuştur. Süreki gelişen, yenilenen ve hızlı hareket eden kendine başına ayrı bir pazarlama alanıdır ve devamlı olarak kendinizi yenilemeniz, trendleri takip etmeniz gerekmektedir. Sosyal medya uzmanı sizin başarıya ulaşmanız ve rakiplerinize üstünlük sağlamanız için etkinliğinizi arttıran stratejiler oluşturur. 2019’da rakiplerinizi geride bırakmak isterseniz sosyal medya ajansı olan kurumsaltasarim.com.tr’yi tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı

 

Etkin olarak kullanılan başlıca sosyal medyalar şu şekildedir; Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Foursquare 2019’un en etkin kullanılan sosyal medya araçlarının başında geliyor. Hangi sosyal medya aracını etkin olarak kullanacağınızı ancak stratejinizi belirleyecek, sosyal medya uzmanı karar verebilir. Siz bir işletme misiniz yoksa kişisel hesabınızı büyütmeye ve fenomen olmaya çalışan biri misiniz? Elde edeceğiniz verilere göre size önerilerde bulunulabilir. Linkedin iş dünyasının olmazsa olmazı ve büyük kitlelere hitap edebileceğiniz daha çok beyaz yakalılardan oluşan hedef kitleli verileri olan bir sosyal medya aracıdır. Foursquare işletmenizin yer bildirimini yapabileceğiniz ve hakkınızda kolayca yorumlar yapılıp tavsiyeler alabileceğiniz apayrı bir platform. Pinterest, yaptığınız örnek çalışmaları paylaşabileceğiniz ve web sitenize yada diğer sosyal hesaplarınıza ziyaretçi çekebileceğiniz yeni en popüler araçlardan biridir. Eğer siz bir yazar iseniz, twitter sosyal medya aracı olarak kullanabileceğiniz en etkin araçtır. İşiniz görsellik ise kesinlikle Instagramı etkin olarak kullanmalısınız. Şuan Türkiyede en çok kullanılan sosyal medya aracı Instagram olarak gözükür.

 

Kurumsaltasarim.com.tr sizin için markanızın sosyal medya stratejisini profesyoneller aracılığıyla oluşturur, sosyal medya hesaplarınızı hedef kitlenize ulaştırmayı başarır.

 

Sosyal Medya Uzmanı Ne Yapar?

 

– Sosyal profilinizi optimize eder, bu sayede kişisel markanızı sosyal medya hesabınız üzerinde profesyonel, tutarlı ve tanınabilir bir marka imajı oluşturur.
– Bir Marka stili oluşturur. Size markanız için oluşturacağı marka mesajı yoluyla kitlenize güven oluşturmanıza yardımcı olur. Düzgün iletişim kurabilmeniz için önemli bir adım.
– Kitlenizi tanımanızı sağlar. Markanızın hedeflediği kişilerin ilgi alanlarını daha iyi anlayabileceği bir strateji oluşturur.
– İçeriklerinizi denetler. İçerik pazarlaması hedeflerinize ulaşmaya ne kadar yakın olduğunuzu gösterir. Paylaşımlarınızın hedef kitlenize ne gibi bir değer sağladıklarını sizin için anlar, eğer bir fayda sağlamıyorsa yeni içerikler üretmenizde size yol gösterir.
– Hesabınız için anahtar kelimeler oluşturur. İçerik pazarlamanızın en önemli kısmı arama motorlarının anahtar kelimeleridir. İnsanların aradığı kelimeleri belirlemek ve içeriğin türünü ona göre şekillendirmenize yardımcı olur.

 

Sosyal medya ajansınızı seçmeden önce kurumsaltasarim.com.tr dijital iletişim ajansı ile görüşmeden karar vermeyin. Size sağlayacağımız fiyat/fayda etkeninde en etkili ajans olacağımızı iddia ediyoruz. Bize 0850 304 13 02 telefon numarasından veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Yayınlanma Tarihi: Şubat 14, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]