K.
HEMEN TEKLİF AL
0850 304 13 02

BLOG

Sosyal Medya Uzmanı – 2019’da Takipçilerinizi Arttıracak Tavsiyeler

2009’dan bu yana sosyal medya başarılı stratejilerin merkezi olmuştur. Süreki gelişen, yenilenen ve hızlı hareket eden kendine başına ayrı bir pazarlama alanıdır ve devamlı olarak kendinizi yenilemeniz, trendleri takip etmeniz gerekmektedir. Sosyal medya uzmanı sizin başarıya ulaşmanız ve rakiplerinize üstünlük sağlamanız için etkinliğinizi arttıran stratejiler oluşturur. 2019’da rakiplerinizi geride bırakmak isterseniz sosyal medya ajansı olan kurumsaltasarim.com.tr’yi tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı

 

Etkin olarak kullanılan başlıca sosyal medyalar şu şekildedir; Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Foursquare 2019’un en etkin kullanılan sosyal medya araçlarının başında geliyor. Hangi sosyal medya aracını etkin olarak kullanacağınızı ancak stratejinizi belirleyecek, sosyal medya uzmanı karar verebilir. Siz bir işletme misiniz yoksa kişisel hesabınızı büyütmeye ve fenomen olmaya çalışan biri misiniz? Elde edeceğiniz verilere göre size önerilerde bulunulabilir. Linkedin iş dünyasının olmazsa olmazı ve büyük kitlelere hitap edebileceğiniz daha çok beyaz yakalılardan oluşan hedef kitleli verileri olan bir sosyal medya aracıdır. Foursquare işletmenizin yer bildirimini yapabileceğiniz ve hakkınızda kolayca yorumlar yapılıp tavsiyeler alabileceğiniz apayrı bir platform. Pinterest, yaptığınız örnek çalışmaları paylaşabileceğiniz ve web sitenize yada diğer sosyal hesaplarınıza ziyaretçi çekebileceğiniz yeni en popüler araçlardan biridir. Eğer siz bir yazar iseniz, twitter sosyal medya aracı olarak kullanabileceğiniz en etkin araçtır. İşiniz görsellik ise kesinlikle Instagramı etkin olarak kullanmalısınız. Şuan Türkiyede en çok kullanılan sosyal medya aracı Instagram olarak gözükür.

 

Kurumsaltasarim.com.tr sizin için markanızın sosyal medya stratejisini profesyoneller aracılığıyla oluşturur, sosyal medya hesaplarınızı hedef kitlenize ulaştırmayı başarır.

 

Sosyal Medya Uzmanı Ne Yapar?

 

– Sosyal profilinizi optimize eder, bu sayede kişisel markanızı sosyal medya hesabınız üzerinde profesyonel, tutarlı ve tanınabilir bir marka imajı oluşturur.
– Bir Marka stili oluşturur. Size markanız için oluşturacağı marka mesajı yoluyla kitlenize güven oluşturmanıza yardımcı olur. Düzgün iletişim kurabilmeniz için önemli bir adım.
– Kitlenizi tanımanızı sağlar. Markanızın hedeflediği kişilerin ilgi alanlarını daha iyi anlayabileceği bir strateji oluşturur.
– İçeriklerinizi denetler. İçerik pazarlaması hedeflerinize ulaşmaya ne kadar yakın olduğunuzu gösterir. Paylaşımlarınızın hedef kitlenize ne gibi bir değer sağladıklarını sizin için anlar, eğer bir fayda sağlamıyorsa yeni içerikler üretmenizde size yol gösterir.
– Hesabınız için anahtar kelimeler oluşturur. İçerik pazarlamanızın en önemli kısmı arama motorlarının anahtar kelimeleridir. İnsanların aradığı kelimeleri belirlemek ve içeriğin türünü ona göre şekillendirmenize yardımcı olur.

 

Sosyal medya ajansınızı seçmeden önce kurumsaltasarim.com.tr dijital iletişim ajansı ile görüşmeden karar vermeyin. Size sağlayacağımız fiyat/fayda etkeninde en etkili ajans olacağımızı iddia ediyoruz. Bize 0850 304 13 02 telefon numarasından veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

 

K.‘Dan daha fazla haberdar olun
Figma’da Landing Page UI Tasarım Nasıl Yapılır?

Merhabalar, Figma'da sıfırdan bir inşaat firması için proje tanıtımı yapan landing page tasarım eğitimi yapacağız. Serenity Evleri projesi, Sakarya'nın Kocaali...

16 Kasım 2022
Ödüllü Shopify UI/UX E-Ticaret Tasarımı

Dünyanın en çok satan e-ticaret altyapısı Shopify için bir tasarımcıya mı ihtiyacınız var? Ozaman doğru yerdesiniz. Shopify 175 ülke'de 5milyondan...

07 Ekim 2022
UI/UX Mobil Uygulama Tasarımcısı

Kullanıcılarınızın beklentilerini karşılayan mobil uygulama tasarımını birlikte oluşturalım. Akıllı telefon kullanıcıları, mobil uygulamaların son derece kolay kullanımlı ve aynı zamanda...

20 Eylül 2022
Startup Girişimleri için Yazılım ve Tasarım Hizmeti

Her yıl gelişen teknolojiyle birlikte SaaS çözümü üreten startup firmalarını görmekteyiz. Yenilenen teknolojiyle insan hayatını kolaylaştırmayı ve iş yükünü azaltmayı...

20 Mayıs 2022
Sağlık Turizmi ve Klinik Yazılımı Bilgi Yönetim Sistemi

Ülkemizde turizm sektörünün çeşitlendirilmesi ve turizmin 12 aya yayılmasına katkıda bulunan sağlık turizmi önemli bir ticari değere sahiptir.Sağlık turizminde öne...

04 Mayıs 2022
Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Açabilirim?

Merhabalar, bugün sizlere Kurumsaltasarım markasının tüm tasarım süreçlerini yönettiği ve işinize çok yarayacak tamamen ücretsiz eticaret sitesi oluşturabileceğiniz bir projeden...

07 Nisan 2022
Ürün veya hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.
Ofis Adresi
19 Mayıs Mah, Turaboğlu Sok. NO:4, 34736 Kadıköy/İstanbul
Tüm haklarımız saklıdır. 2022 @ Copyright kurumsaltasarim