teklif alın
Pantone 2019’un Yeni Trend Rengini Belirledi!

2019 yılına canlı, yaşan bir renk ile damga vurmaya hazır mısınız?

Global mecralarda ki renk kombinasyonlarını bir araya getiren Pantone, 2019 yılında bizlere sevebileceğimiz bir renkle öncülük edeceğini duyurdu.

Pantone‘nin, yaratıcı ekibinin bu yıl Yaşayan Mercan olarak adlandırılan rengi seçmelerinde ki temel neden Dijitalleşen Dünyayı doğal yaşamla bağdaştırmak için deniz’in en ucra köşelerinde bulunan en nadir güzelliklerden olan mercan’ın en ilgi çeken renk tonlarıyla 2019’da web sitelerimizde, dijital ve geneleksel projelerimizde buluşacağız.

2018’de Ultra Violet ile yaşadığımız ilgi çekici deneyimleri artık Living Carol ile yaşayacağız!

 

PANTONE 16-1546 Yaşayan Mercan

Her yıl değişen trend renklerle beraber dijital projelerinizde kullanabileceğiniz özel bir renk olduğunu sizlere iletebiliriz.

İlham veren tasarımlar yaratmak için, tutkunuzu kaybetmeyin!

Web sitesi tasarlarmak aslında içeriğinizi etkili, doğru ve ilgi çekiciğiyle kullanıcı deneyimini en yükseğe çıkaracak şekilde tasarlama biçimidir. Doğru sonuçları elde edebilmemiz için, müşterilerimize sunacağımız içeriklerin amaçlandığı gibi algılanmasına yapacağımız kullanıcı deneyimi tasarımı büyük katkı sağlar. 2019 yılında bu çalışmaların arasına serpiştireceğimiz Living Carol rengiyle beraber web sitelerimiz, mobil uygulamalarımız, dijital reklamlarımız daha dikkat çekici ve büyüleyici olacaktır!

Sizinle renk kombinsayonu deneyimlerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!


Yayınlanma Tarihi: Aralık 12, 2018
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]