teklif alın
Mockup Nedir? 5 Adet Ücretsiz Mockup Şablonu

Bir ürün veya tasarımın sunumları için boyutlandırılmış ve yeniden tasarlanmış çerçeve modelidir.Yaptığınız tasarımların çeşitli cihazlarda nasıl durduğunu mockup sayesinde müşterilerinize gösterebilirsiniz.Yeteneklerinize bağlı olarak Adobe İllustrator veya Photoshop gibi grafik yazılımlarını kullanarak kendi mockup şablonlarınızı oluşturabilir ve işlerinizde kullanabilirsiniz.

İnternet dünyasında online olarak mockup yapmanızı sağlayan web siteleri bulunmaktadır.İster online olarak mockup yapın, ister grafik programlarıyla kendiniz yapın sonuç olarak yaptığınız tasarımın sunumunu bir üst seviyeye çıkarırsınız.Müşteriler mockup sayesinde yaptığınız tasarımı belirli cihazlarda gördüğünde ikna edilmesi kolaylaşır.Profesyonel olarak işlerinizi yapıyorsanız referanslarınızı mockup şeklinde sunmanız gereklidir.Mockup yaparken sunacağınız tasarımın renkleri,içerik düzeni,kontrastı,yazı tipi çok önemlidir.Mockup sunduğunuz tasarımla uyumlu olmalıdır.Renk uyumu kusursuz olan mockup müşterilerde farklı duygular uyandırır ve göze hoş gelir.

5 Adet Ücretsiz Mockup Şablonu

1- Apple ürünleri için minimalize edilmiş Mockup Tasarımı

Bu mockup minimal tasarıma sahip olduğu için mükemmel bir seçimdir.Yaptığınız tasarımı mockup şablonuna kolaylıkla entegre edebilirsiniz.Mockup çeşitli Apple cihazları içindir.Tamamen ücretsizdir.

2- Ücretsiz Responsive Mockup PSD Dosyaları

Bu mockup dosyaları ile bitirmiş olduğunuz tasarımı daha iyi halde sunabilirsiniz.Çeşitli Apple cihazları içindir ve tamamen ücretsizdir.

3- ScreenPlus – Gerçekçi ve Responsive Ekran Mockupları

Mockup düzenlemesi ile uğraşmak istemiyorsanız bu mockup ekran paketini kullanabilirsiniz.Kolay düzenleme ve tüm akıllı cihazlara uyumlu mockuplar ile sunumlarınızın kalitesini arttıracaksınız.

4- Ücretsiz Akıllı Telefon ve Dizüstü Bilgisayar Mockup PSD Dosyaları

Bu Mockup paketinde 7 adet ücretsiz mockup bulunmaktadır.Akıllı telefonlar ve notebooklar için mockupları kullanabilirsiniz.

5- Adobe xD için Duyarlı Yeniden Boyutlandırma Paketi

Bu pakette bütün cihazlar için mockup örnekleri bulunmaktadır.Bu örnekleri Adobe XD için rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Yayınlanma Tarihi: Şubat 23, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]