teklif alın
Katalog & Broşür Tasarımı

Katalog & Broşür Tasarımı

 

Firmanızın müşterilerinizle ilgili kuracağı bağlantının gücü, tasarımdan geçer. Katalog ve broşür tasarımı firmanız hakkında verilecek bilgiyi, ilgi uyandırıcı kılmalıdır. Gelin, tasarımlarınız için bu ilgiyi uyandıracak, güven veren bir izlenim oluşturalım. Akılda kalıcı olmanız için harika stratejiler belirleyelim. Görsel tasarım konusunda markanız için en uygun dili bularak, hedef kitlenize hitap edelim.

 

 

Güçlü Bir Tasarım!

 

Güçlü Bir Tasarım ile markanızı akılda kalıcı kılın.

Tasarımlarımız, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulmaktadır. Markanızın vizyonuna uygun, görsel alanda sizi temsil eden tasarım için güçlü bir hizmet sunmaktayız. Tasarım içerisinde yer alan her türlü ögenin birbiriyle uyum halinde olmasına dikkat ediyoruz. Yazı karakterlerinden, grafiklere kadar yapacağımız her bir seçimin görsel ifade gücünü artırmasına olanak sağlıyoruz. İnşaat Katalog tasarımı ve broşür tasarımları, markanın bir nevi temsilcileridir; temsilcilerinizin olmadığı yerde bu görevi üstlenirler. Müşterilerinize, burada sergileyeceğiniz imaj doğrultusunda belirli bir fikir verebilirsiniz.

Bizimle beraber harika sunumlar hazırlayabilir, markanızı temsil edeceğiniz fuarlarda ve benzeri alanlarda mükemmel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Unutmayın, her bir tasarım firmanızın satışlarına doğrudan etki etmektedir. İlk imajın önemli olduğunu bilen her bilinçli markanın tercihi kuşkusuz profesyonel bir tasarımcının teknik altyapısından geçmektedir. Hedefinize ancak doğru stratejileri uygulayarak ulaşabilirsiniz. Markanız için en doğru çalışmanın neler olduğunu birlikte planlayarak tanıtımınız için gerekli her türlü argümanı kusursuza yakın bir çalışmayla birleştirelim.

Sadece 1250TL’den başlayan fiyatlarla

İnşaat, Otel, Gayrimenkul, Startup ve diğer tüm alanlarda Katalog tasarımlarınızı yapmamızı ister misiniz?


Yayınlanma Tarihi: Ocak 7, 2019

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]