teklif alın
İnşaat Web Tasarım

En iyi yöntem, En iyi tasarım!

 

Projenizde yer alan sosyal alanları, fotoğraf galerinizi, kat planlarınızı ve daha birçok özelliği en iyi şekilde sunmak için birlikte çalışalım. Tamamen özgün ve profesyonel bir web tasarım kullanarak, kullanıcılarınızın algısını en olumlu hale getirebilirsiniz. Sizin için, ihtiyaçlarınıza göre bir tasarım oluşturuyor ve hedefiniz doğrultusunda sağlam bir altyapı hizmeti sunuyoruz. Hedef kitleniz için en doğru yaklaşımı bularak, yansıtmak istediğiniz değerleri uzman kadromuz sayesinde gerçekleştiriyoruz. İnşaat firmaları için büyük bir pazar haline gelen internet olanaklarından yararlanmak için tatminkar bir web sitesi tasarımına sahip olmalısınız. Bu anlayışla, kullanıcılarınız için en ideal görünümü yakalıyor, markanızı dijital ortamda en işlevsel pozisyonda tutuyoruz. Finansal enstrümanınız sadece size özel olsun!

 

 

 

SEO uzmanlarımız ile birlikte, güçlü bir SEO yapısına sahip olabilir, sağlam bir altyapı oluşturabilirsiniz. Özel tasarımlarımız sayesinde dilediğiniz özgünlüğü yakalarsınız. Pratik ve akıcı içeriğiyle müşterileriniz için en uygun hizmeti sunar ve beğenilerini kolaylıkla kazanabilirsiniz. Sizin için hazırlayacağımız tasarımlar tamamen kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmakla beraber, dinamik bir yapıda tasarlanır.

 

Bir Adım İleride Olun!

 

Web siteniz müşterilerinize karar vermede yardımcı olsun!

Gayrimenkul alacak müşterileriniz açısından ilk izlenimlerin önemi büyüktür. Kurumsal kimliğinize uygun, en son tasarım teknolojilerinden yararlanarak kuracağımız web siteniz; güvenli, hiçbir kodlama problemi içermeyen, responsive(mobil cihazlarla uyumlu) ve kullanıcı deneyimi açısından verimlidir.

 

 

 

Arama motorlarında kalıcı bir yer edinmeniz için, kodlama yapısı önem arz eder. Google’da iyi bir sıralama elde ederek, dijital mecrada adınızdan söz ettirebilirsiniz. İnternetin hatırı sayılı olanaklarından yararlanmak için daha fazla beklemeyin. Tasarım kadar hassas yaklaştığımız arama motorlarında da tam bir uyum içinde var olun.

Kolay yönetim paneli sayesinde dilediğiniz işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aktif ilanlarınızı, banner ve diğer görsellerinizi hedef kitlenize en doğru stratejilerle sunmanızı sağlıyoruz. Sizin için yönetim panelini oldukça sadeleştirdik ve sorunsuz bir işlem yapabilmeniz adına her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük.

 

Gayrimenkul & inşaat sektöründe satışlarınızın artması için pr çalışmalarınızı eksiltmeden devam ettirmeniz gerekir. Sektörde projelerinizden daire almak isteyen müşterileriniz sizin her daim ne yaptığınızı, nasıl etkinliklerde bulunduğunuzu hangi özel günleri kutladığınızı takip eder, kendileriyle sizin aranızda bağ kurmaya çalışırlar. Sosyal medya danışmanlık konusunda kurumsal tasarım olarak bizden alacağınız hizmetle satışlarınızı yüksek oranda arttıracağınızı ön görüyoruz.

 

Markanızı en doğru şekilde yansıtan bir tasarım için bizi tercih edebilirsiniz.

 

 


Yayınlanma Tarihi: Ocak 17, 2019

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]