teklif alın
Hotel & Turizm Web Tasarım ve Sosyal Medya Hizmetleri

Hotel / Turizm Sektörü

 

Dijital pazarda otellerin var olabilmesi adına kendi pazarlarını yaratmaları gerekir. Online alışveriş, e-ticaret ve daha birçok dijital mecradaki hizmetler için kullanılan Web sayfaları, kullanıcılar için büyük avantajların ve kolaylıkların kapılarını ardına kadar açıyor. Bu sebeple markalar için de büyük bir önem teşkil ediyor. Fiziksel mağazalardan ziyade, sanal mağazaların önemi, gün geçtikçe daha da belirgin hale geliyor. Turizm ve Hotel alanında dijital dünyaya eğilmek ve burada var olabilmek sektörün hareketlenmesine olanak sağladığı gibi, markalar arasında da rekabet yaratıyor. Bu rekabette görünür olmak için sosyal medya danışmanlığı ve dijital ajansınız devreye giriyor.

 

 

Size Özel Tasarım

 

Kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak bir web sitesi ve medya danışmanlığı sayesinde hedef kitlenize yönelik çalışmalarda başarı sağlamanız kaçınılmaz olacaktır.

Google Analytics verilerine göre, dijital pazarlarda rezervasyon işlemi uygulayan müşterilerin geneli, arama motoruna otel isimlerini belirterek yazan müşterilerden oluşmaktadır. Bunu göz önüne aldığımızda, işletmeye ait web sitesinin önemi de bir kat daha artıyor. Müşterileriniz için en uygun rezervasyon sistemi kullanarak, kullanıcı dostu bir arayüz ve kod yapısıyla kurumsal web tasarımını yapalım!

 

 

Sosyal Medya ve SEO Analizi

 

Sektörünüzde başarıyı yakalamak için uzman kadromuzla, çevrim içi çözümler hedefliyoruz. Online stratejinizi belirlemek için sosyal medya kanallarını verimli hale getirerek, SEO analizleriyle arama motorlarında sıralamada kalıcılık sağlıyoruz. Hemen her gün yeni bir trendin ortaya çıktığı online pazarda tüm yenilikleri takip ederek, dijital kimliğinizi bu yeniliklere entegre ediyoruz. Reklam kampanyalarınızı hedeflenen kitleye göre daraltarak, sizin için en verimli müşteri potansiyelini yakalıyoruz.

 

 

Dijital Ajans

 

Turizm sektöründe dijital pazarlama gücünün farkında olmakla beraber, yükselen bir değer olmasının bilinciyle işletmenizi başarılı metotlarla müşterilerinize tanıtalım.

İnternet üzerinden büyük bir potansiyel haline dönüşen turizm sektöründe markanız için en iyisini isteyin! Sosyal medya üzerinden doğru bir yönlendirmeyle müşterilerinize ulaşın. Dijital pazarlamalar, rezervasyonlara doğrudan etki eder. Bu dev paydan yararlanabilmek adına dijital ajansınızı iyi belirleyin. Yanlış stratejiler oluşturacak ajanslarla değil, hedeflerinizi en iyi şekilde analiz edenlerle çalışın!

 


Yayınlanma Tarihi: Ocak 13, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]