teklif alın
Google Benim İşletmem Nedir? Ayarları Nasıl Yapılır?

Google benim işletmem, şirket bilgilerinizi arama sonuçlarında göstermeye yarayan seo aracıdır.Özellikle yerel işletmeler için oldukça vazgeçilmez bir yöntemdir.İşletmeniz için yerel seo uygulamak başta google benim işletmem ile gerçekleşir.

Google benim işletmem aracının diğer dizinlerden en önemli farkı oldukça detaylı olmasıdır ve çevrimiçi olarak bütün bilgilerinizin görünür olmasıdır.Anahtar kelimelerinizi google benim işletmem ayarlarından girerseniz hem yerel hem de global seo yapmış olursunuz.Bu araca kayıt ettiğiniz firmanız Google haritalarda da görünmeye başlayacaktır.Firmanızı arayan kişiler veya örnek olarak bir anahtar kelime arayan kişiler sizin potansiyel müşteriniz olacaktır.İşletmenizi Google benim işletmeme kayıt ettikten sonra gelen yorumlara cevap verebilir, fotoğraf yükleyebilirsiniz.Bu yapacağınız işlemler aramalarda daha önde çıkmanıza yardımcı olacaktır.Basitçe söylemek gerekirse, bir Google my Business profiliniz yoksa, yerel aramada tam anlamıyla rekabet edemezsiniz, bu nedenle Google my Business, işletmeniz veya yeni bir müşteri için yerel SEO üzerinde çalışırken başlamanız gereken ilk yerlerden biridir.

Google Benim İşletmem Kullanmanın Faydası Nedir?

Kullanıcılar Google’ın sunduğu hizmetleri kullanırken yerel olarak arama yaparlar.Bu aramalar kullanıcıya yerel olarak gösterildiğinden şirketinizin bulunduğu alanda arama yaparsa, şirketiniz o kullanıcıya gösterilecektir.Bu yüzden Google benim işletmem oldukça önemlidir.

Google Benim İşletmem Ücretli Mi?

Google benim işletmem tamamen ücretsizdir.Fakat sıralamalarda yükselmek için bazı teknikler uygulamak gerekir.Bu tekniklere ücret ödeyebilirsiniz.

Google Benim İşletmem Destek

Kurumsaltasarım olarak Google benim işletmem aracına işletmenizin kaydını yapıyor ve düzenliyoruz.Sıralamalarda yükselmeniz için özel teknikler uyguluyoruz ve işletmeniz aramalarda ilk sırada çıkıyor.

Google Benim İşletmem İletişim

Google benim işletmem destek almak için https://support.google.com/business/contactflow?hl=tr bu linkten iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsaltasarım olarak işletmenizin Google Benim İşletmem kaydını yapabilir ve sıralamada pozisyonunuzu yükseltebiliriz.Bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresine mail atabilir 0850 304 13 02 numaralı telefondan arayabilirsiniz.


Yayınlanma Tarihi: Şubat 18, 2020
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]