teklif alın
2019’da En Etkili Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medyanın gücünü keşfedin. Yıl 2019 dijital iletişimin gücü gün geçtikçe artıyor ve etkileşim kanalları çoğalıyor. Bunların en başında Instagram, Facebook, Twitter ve LinkedIn geliyor. potansiyelinize uygun müşteri kitlenizi bulabilmek için artık mutlaka bir sosyal medya hesabı edinin. müşterilerimizi ve potansiyel ilgi alanları olan müşterilerinizi sizi takip etmesini sağlayın. size uzun vadede kazandıracağından emin olabilirsiniz. 10 yıl öncesine kadar markalar sadece kendilerine gelen müşterileri bulurlardı. onlara ulaşabilecekleri ne bir telefon numarası alabilirler nede mail adresi alabilirlerdi. Daimi müşteri edinimini sadece şirket içindeki müşteriye davranışları, samimiyetleri belirlerdi.

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetiminiz için Öneriler;

 1. Takipçileriniz ile etkileşim kurun
 2. Onları değerli hissetirin, önemseyin
 3. Küçük oyunlar oynatın, testler çözdürün markanızla ilgili
 4. İlgilerini çekebilecek postları paylaşın
 5. Her gün düzenli post paylaşın

 

Sosyal Medya Avantajları

 

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan markaların sağladığı avantajlardan size bahsedeceğim;

 

 • Potansiyel Müşterilerinizi Bir Arada Tutarsınız
 • Reklamlarınızı Düşük Bütçelerle Yapabilirsiniz
 • Kolay Geri Bildirimler Alabilirsiniz
 • Yeni Ürünlerinizi daha hızlı tanıtabilirsiniz
 • Online ürünlerinizi listeleyebilirsiniz
 • İnteraktif satışlar yapabilirsiniz

 

Nasıl Paylaşımlar Yapılmalı?

 

İçeriklerinizi oluşturup özgün yazılarınızı öncelikle hazırlamalısınız. Sonrasında başlıklarınıza göre Statik veya video postlar hazırlayabilirsiniz. Özel tasarımlar eğer photoshop tarzı programlar kullanmayı bilmiyor ve bir tasarımcınız yoksa imkansız olacaktır. Özgün fotoğraflar, tasarımlar paylaşmadığınız sürece de sosyal medya hesaplarınızı takip eden kitlenin çok dikkatini çekebileceğinizi sanmıyoruz. Bu yüzden mutlaka bir tasarımcıyla anlaşın ve sosyal medya hizmetleri veren bir dijital ajansla anlaşıp tüm postlarınızı ve hesaplarınızı yönettirin. Güncel trendleri takip edin, trendlere uygun faydalı içerikler üretin, alanınız ve uzmanlıklarınızla ilgili etkili içerikler paylaşın. Aylık en az 3 adet video post yayınlayın. Storyleri bol bol kullanın kendinizi unutturmayın.

 

 

Profesyonel Destek Alın

 

Sosyal medya da Topluluk yönetmek başlı başına yeni bir iş dalıdır. Her an takipçilerinizle irtibat kurabilmeniz gerekir. Hem bir şirket yönetmek hemde sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek gerçekten zor ve imkansıza yakındır. Bu yüzden biz profesyonel ellerde sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi taraftarıyız. Uzun vade de elde edeceğiniz gelirleri ve sadık müşteri portföyünü düşündüğümüzde aylık olarak vereceğiniz bütçe sizin için sorun teşkil etmeyecektir. Kurumsaltasarim.com.tr olarak sosyal medya hesaplarınız için özel olarak hazırladığımız sosyal medya paketlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Bütçenize uygun paketlerimizi bulabilirsiniz.

 

 


Yayınlanma Tarihi: Şubat 4, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
 • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
  No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
 • 0850 304 13 02
 • [email protected]