teklif alın
Banner & Mailing Tasarımı

Banner & Emailing Tasarımı

 

Sıradan bir postalama(mailing) tasarımı veya etkili  bir tasarımla oluşturulmuş postalarınız arasında geri dönüşüm açısından ciddi anlamda farklar bulunur. E-mailing bir şirketin en önemli iletişim kaynağıdır. Peki, bu iletişim kaynağını kullanırken işi şansa bırakabilir miyiz? Elbette hayır! Amacına uygun bir tasarım ile postalarınızı göndererek bir etki yaratabilirsiniz. Doğru bir e-mail marketing operasyonuyla, mailleriniz “spam” klasörüne uğramasın! En etkili yöntemleri kullanarak hazırlayacağımız tasarımlarla beraber, iletişim ağınız gün geçtikçe güçlensin ve firmanız için harika bir kullanım aracına dönüşsün.

 

 

Sizin için hazırlayacağımız mailingler, gelişi güzel hazırlanmaz; dikkat çekici, ilgi uyandırıcı ve tamamen belirli kalite standartları çerçevesinde dizayn edilir. Dilediğiniz uzantılara göre hazırlanır. Tasarımlarımızı, gelen kutularında önemsiz bir bilgi haline dönüştürecek düzeyde değil, ilgi uyandırıcı sistematiği ve içeriği öğrenmeye teşvik edici şekilde yapmaktayız.

 

 

Banner‘larınızı aynı titizlilik ve tasarım anlayışı içerisinde gerçekleştirelim!

Web sitesi için reklam ve tanıtım alanlarını bir uyum içerisinde oluşturmak, bütünü bozmayacak şekilde uygulamak gerekir. Sitenize giriş yapan kullanıcılar tarafından bu özellikler hem ilgi çekmeli, hem de merak uyandırmalıdır. Bu, yazı içeriği kadar tasarımın şıklığıyla da alakalı bir durumdur. Tamamen yaratıcı bir teknikle oluşturulan banner’larda, salt ilgi uyandırsın diyerek göze batan renkler ve tasarım tipleri kullanmayız. Site bütünlüğünü bozmayacak şekilde belirli bir konsept içerisinde hazırlanan görseller, hizmete uygunluk anlayışıyla üretilir.

 

 


Yayınlanma Tarihi: Ocak 10, 2019

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]