teklif alın
2021 Yılının En iyi E Ticaret Yazılımı

 

E-ticaret sektörüne girmek isteyen kullanıcılar en iyi e-ticaret yazılımını seçmeye çalışırken zaman kaybederler.Piyasada bulunan yazılımları karşılaştırmak için bütün özelliklerini derinlemesine araştırmak gereklidir.Tüm bu zaman kaybını önlemek için sizi piyasadaki en iyi e-ticaret yazılımına yönlendirmek istiyoruz.Böylece eticarete başlarken bilinçli bir şekilde karar verebilirsiniz.

Kurumsaltasarım olarak piyasada ki 15. yılımızı doldururken bu zaman zarfı içinde müşterilerimiz için sürekli ürünler geliştirdik.Bu ürünlerin içinde e-ticaret yazılımı ve e-ihracat yazılımları da bulunmaktadır.Piyasada bulunan bütün e-ticaret yazılımlarını inceledik ve her yazılımın güçlü ve zayıf noktalarını ele aldık.

Bir E Ticaret yazılımında nelere dikkat etmeliyiz?

E-Ticaret sektöründe bulunan yazılımların hemen hepsi ihtiyacınızı karşılıyoruz mottosuyla hareket etmektedirler.Fakat çoğunda istediğinizi bulamayabilirsiniz.E-Ticaret yazılımında dikkat etmeniz gereken maddeleri aşağıda sıraladık.

– Sınırsız ürün ekleme
– Sınırsız sipariş ve müşteri kabul etme
– Sınırsız trafik
– Fiziksel veya dijital ürünler satmak imkanı
– Çoklu ödeme altyapısı
– Raporlar ve analizler
– İndirimler, kampanyalar hazırlayabilme
– Kullanıma hazır, özgün ve kullanıcı dostu tasarımlar
– Kaliteli müşteri desteği
– Sosyal medya ve diğer satış kanalı entegrasyonları
– Responsive mobil uyumlu olması
– Hız ve seoya uygun olması

Yukarıda saydığımız maddeler e-ticaret için olmazsa olmaz özelliklerdir.Karmaşık olmayan, kullanan kişiyi yormayan ve hız,seo,özgünlük konusunda iddaalı bir eticaret yazılımı için Kurumsalmarket E-Ticaret veya Kurumsalmarket E-İhracat yazılımına göz atabilirsiniz.


Yayınlanma Tarihi: Şubat 24, 2021
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]