teklif alın
2019 Yılının Web Tasarım Trendleri

2019 Yılının Web Tasarım Trendleri

Kurumsal Tasarım olarak hedeflerinize yönelik farkındalığı arttıran, dönüşümleri yüksek, ilgi çekici ve güzel web siteleri sunma konusunda ısrarlıyız.Bu ısrarımız siz müşterilerimiz için derinlemesine ihtiyaç durumlarında daha fazla yarar sağlamaktadır.Kurulduğumuz günden bugüne 1.0000+ mutlu müşteri pörtföyümüzle yolumuza devam ediyoruz.2000’li yıllarda Flash tasarımlardan tutun, 2010’da ortaya çıkan duyarlı tasarımları başarıyla müşterilerimize sunduk.Günümüzde müşterilerimizin etkili web sitesi sahibi olmasını sağlarken, gelirinizi arttırıyoruz.

Akıllı Web Siteleri

Eskiye göre web siteleri genele hitap ederdi ve kullanıcıların ne istediği konusunda pek bilgi sahibi değildi.Günümüzde web siteleri kullanıcılardan izin alarak, onları anlayabiliyor ve onların ihtiyaçlarını gideriyor.UX’in temeli kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını bilmek ve ona göre sunum hazırlamaktır.Ip takibi, çerez kullanımı ve sosyal medya entegrasyonları web sitesine hiper izin vererek daha sezgisel bir deneyim için müşterileri etki altına alır.

Pazarlama Otomasyonu Entegrasyonu

Yıllardır süregelen bir trend olan, web sitenize gelen ziyaretçilerin deneyimi ve dolayısıyla daha yüksek dönüşüm oranlarını ve artan satışları büyük ölçüde iyileştirmek anlamındadır.

Mikro Animasyonlar

Web tasarımcıları yeni araçlara ve kodlama uygulamalarına hakim olduklarından animasyon daha erişilebilir hale geldiğinden, web siteleri boyunca görünüşte muhtemel olmayan yerlerde daha ince ve ayrıntılı hareketler görmeyi bekler. Animasyonlu düğmeler, gezinme, arka planlar ve önceden durgun veya durgun diğer öğeler, web sitesinde ve dönüşümlerde ziyaretçinin yolunu etkileyerek kendi başlarına bir yaşam ve kişiliğe sahip olur.

Markalaşma Süreci

DIY web sitelerinin ortaya çıkması ve amatör web tasarımcıların artmasıyla, bugünlerde herkes ve anneleri bir web sitesi oluşturabilir. Birçok şirket köşeleri kestirmekten ve logolarını, “kazandıkları parayı” web sitelerinin kullanım ömrü boyunca binlerce katına malolacak şekilde gerçekleştirmeyecek “özelleştirilmiş” bir şablona yerleştirmekten memnun eder. Web siteniz sıfırdan tasarlanmamalı, aynı zamanda şirket markanızın bir uzantısı olmalıdır. Ve ben sadece şirket görsellerini kullanmaktan bahsetmiyorum: renkler, yazı tipleri ve görüntüler veya kimlik: benzersiz ses ve tonunuz, demek istediğim, sunumun kendisi şirket kültürünüze sürükleyici bir deneyim olmalı ve markanız verilen her kararı dikte etmelidir. web sitenizin gelişimi sırasında.

Zengin Deneyimler

Arttırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, yapay zeka ve sohbetler artık bilim kurgu gibi değil, meraklı web pazarlamacıları onları çevrimiçi olarak zengin deneyimler sunmak için kullanıyorlar. Bu teknoloji, kullanıcıların web siteleriyle etkileşimlerini ve dolayısıyla müşterilerin markalarla etkileşimlerini değiştiriyor. Web sitenizi Nesnelerin İnterneti teknolojisi ile entegre etmek, ürünlerinize ve hizmetlerinize erişmenin yeni ve ilginç yollarını sağlayacaktır. Keyifli bir deneyim sunmak ve ziyaretçilerinizi şaşırtmak, sadece onlarla ilişkilerini geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda müşteri tabanınızı ve marka sadakatinizi artırarak arkadaşlarıyla ya da meslektaşlarıyla paylaşmaya zorlar, rekabette avantaj sağlar.


Yayınlanma Tarihi: Ağustos 4, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]