teklif alın
2019 Yılının En ilginç Css ve Javascript Kütüphaneleri

Kurumsaltasarım olarak bloğumuz da en son web geliştirme haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.En iyi kaynaklardan yararlanarak sizlere en iyi bilgiyi vermeye çalışıyoruz.Bu yazımızda 2019 yılının ilginç ve trend css, javascript kütüphanelerini anlatacağız.

Instant Page

Bu kütüphane oldukça havalı ve etkilidir.Kullanıcı sayfalarınıza tıklamadan önce önyükleme yapar ve sayfalarınızın daha hızlı açılmasını sağlar.Bu kütüphaneyi kullanmak için küçük bir kodu sitenize yerleştirmeniz yeterlidir.

Stisla

Stisla ücretsiz dağıtılan admin paneldir.Bootstrap 4 ile uyumlu olan bu template büyük elementlere sahip olmakla birlikte oldukça kullanışlıdır.Javascript destekli paneli ücretli panellerden ayırmak mümkün değil.

FlexSearch

Bu javascript kütühanesiyle birlikte metinlerinizin içinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde arama yapabileceksiniz.Kısmi eşleştirmeler ve modern bir arama seçeneği ile bağımsız olarak çalışabileceksiniz.

Leon

Bu araç Alexa, Siri veya Google Asistanı görevi gören ücretsiz açık kaynak kodlu kişisel asistandır.Javascript veya metin yoluyla kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.Kütüphaneye bir mikrofon veya hoparlör eklerseniz dinleme ve konuşma yapabilir.

Matter

Bu kütüphane kendi içinde hazır olarak ui elementleri içermektedir.Tüm tarayıcılarla uyumlu olan elementleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.Bu kütüphane tasarımlarınızı geliştirmek ve tarzınızı geliştirmek için en iyi HTML ve CSS inşaasıyla süslenmiştir.

Mercury Ayrıştırıcısı

Bu kütüphane sitenizde ki dağınıklığı ortadan kaldırır ve kolay kullanım sağlar.URL’den bilgileri alır ve ayrıştırarak en uygun bilgiyi size verir.Kullanımı oldukça kolaydır.Üstelik Chrome uzantısı ile ayarlamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yayınlanma Tarihi: Şubat 28, 2019
BLOG’DA NELER VAR?
markanızı ziyaretçilerinize tanıtabileceğiniz en etkili ipuçları
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]