K.
HEMEN TEKLİF AL
0850 304 13 02

 

 

Finans Web Tasarım & Web Yazılım

 

 

Kredibankalar için hazırladığımız Özel Web Tasarım ve Özel Web yazılımın dahil olduğu proje için yaptığımız çalışmalardan bir sunum hazırladık. Müşterimizin taleplerine göre hazırlanan tasarımın 2. versiyonunu mockupladık. İhtiyaç, Taşıt, Konut kredisi arayan kullanıcıları bir araya getirmeyi amaçlayan bu projede en uygun kredi çözümleri sunan tüm bankaların hesaplamalarını otomatik olarak sisteme kayıt ettik. Banka aramalarındaki kadar güvenli ve sonuçları net veren hesaplamalar sayesinde tek bir bankadan alacağınız teklifi onlarca bankaya çıkararak içlerinden en uygun faiz oranına sahip olanı ve talep edilen masraflara göre en uygununu bulup başvuruda kısa sürede bulunabileceksiniz. Sistemin daima güncel olmasını temel edinen ve bu güncellikle en yeni fırsatlardan sizleri haberdar edecek olan projede edineceğiniz bilgi ve birikimin yanı sıra kolay ve vadeli avantajlarındanda yararlanabileceksiniz. En güncel banka bilgilerine ulaşabileceksiniz.

 

Finans web tasarım projesi olan bu projede kullandığımız koyu lacivert renk tonu ve yardımcı yeşil tonları üzerinden farklı bir görünüme sahip olduğunu yakaladık. Kurumsal bir yapı oluşturduğumuz tasarımda kolay kullanımı sağlayacak form ekranlarıyla beraber renklerin belirgin olması sayesinde kullanıcıları cezbedici ve okunabilirliliği arttırıcı bir platfrom olduğunu vurgulamak gerek.

 

İhtiyacınız eğer kredi / finans / bankalar üzerine bir kurumsal web tasarım veya bir mobil uygulama tasarımı ise bu projemiz size örnek olabilecek niteliktedir. Sizinde projenizi kurumsaltasarim.com.tr olarak üstlenebilir, sizin yerinize marka kimliğinizi oluşturup en ideal kullanıcı deneyimini düşünen bir tasarım diliyle projenizi yapabiliriz. Çalışmalarımız memnuniyet garantilidir.

Kredi Hesaplama Aracı Satın Al

 

Bizlere ulaşmak ve projelerinizde iş ortaklığı yapmamızı istiyorsanız 0850 304 13 02 telefon numarasından bizi arayabilir veya [email protected] adresinden bize mail gönderebilirsiniz.

Ürün veya hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.
Ofis Adresi
19 Mayıs Mah, Turaboğlu Sok. NO:4, 34736 Kadıköy/İstanbul
Tüm haklarımız saklıdır. 2022 @ Copyright kurumsaltasarim