teklif alın
Mobil Uygulama Tasarımı

 

Geleceğe Yatırım, Modern Tasarım

 

Akıllı Telefon kullanıcıların sayısı dünya genelinde tam 2,5 milyar olduğunu biliyor muydunuz? Bu potansiyelin doğru ve başarılı bir tasarımla size kazandırmaya başlaması oldukça yüksek bir ihtimal. Mobil uygulamalar sayesinde çalışanlarınız ve müşterilerinizle en uygun ve hızlı iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanızı sizin ihtiyaçlarınıza göre profesyonel şekilde kodlayabilir ve tasarlayabiliriz, böylece müşterileriniz için daha akılda kalıcı bir firma olabilirsiniz.

Wireframe’ler ile başarılı  bir projenin kilit noktalarını yakalayalım! Hedefleriniz için ihtiyacınız olanı anlamakla işe başlıyoruz. Daha sonra, tasarım için tüm bilgilere sahip olarak nokta atışı yapıyoruz. Sizin için orijinal fikirler, yenilikçi bir tasarım ve sizi öne çıkaran ekstraları uygulayarak projelerinizi hayata geçirelim. Tasarladığımız uygulamalarda, vizyonunuz  için kullanıcı merkezli olmaya dikkat ediyoruz. Yazılım gücümüzle, müşterilerinize en ideal uygulamayı Google Play Store ya da iTunes‘tan tanıtabilirsiniz.

 

 

İhtiyaçlarınızı, geleceğe dönük, modern ve yaratıcı geliştiricilerimizle inşa ediyor, tamamen marka bir mobil uygulama tasarımı için sizlere yön veriyoruz. Projenizi tamamen başarıya odaklayarak en verimli sonuçlar için çabalarız. Birinci sınıf mobil tasarımcılardan oluşan bir ekibimiz bulunur. Aralarından dilediğiniz seçimi yapabileceğiniz birden fazla mobil uygulama tasarımı sunar ya da istekleriniz doğrultusunda uygulamayı tamamen özgün bir şekilde tasarlarız.

İstediğiniz fikirlerle bize gelin ve sunduğumuz özelleştirme seçeneklerimizle vizyonunuzu gerçeğe dönüştürelim. Her müşteri benzersizdir ve ürünleri de öyle olmalıdır. Mobil uygulama geliştirme konusundaki ticari taleplerinizi yerine getirmek için birçok yazılım dillerine hakim tecrübeli programcılarımız bulunur. Uzman programcılarımız sayesinde mobil uygulamalarınızı geliştirelim, kullanılan cihaz ne olursa olsun sorunsuz bir çalışma performansı yakalayalım.

 

Mobil Uygulama Hizmetlerimizde Nelere Dikkat Ediyoruz?

 

  1. Mobil uygulamalarınızda sistemli bir plan doğrultusunda çalışırız.
  2. Rakiplerinizi inceler, araştırır ve benzersiz bir uygulama elde ederiz.
  3. Uygulamalarınızı hedeflediğiniz kullanıcılar için bilinçli modelleme ve arayüz tasarımı uygularız.
  4. iOs, Android, Windows gibi platformlarda hatasız bir performans için en iyi verimliliği sağlarız.

 

Tüm bunların ardından test aşamasına geçip, mobil uygulamayı sizden önce kullanır ve daha iyi olması için gerekli düzeltmeleri yaparız.


Yayınlanma Tarihi: Ocak 9, 2019

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]