SIKÇA SORULAN SORULAR

Çalışma sürecimiz hakkında merak etiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Öncelikle istedikleriniz detaylı olarak projelendirilir.Proje şablonu karşılıklı görüşler sonucu düzenlenir ve projeye başlanır.İlk olarak projenin tasarımı yapılır.Tasarım revizyonlar sonucunda son halini alır ve yazılım aşamasına geçilir.Yazılım aşaması bittikten sonra test aşamasına geçilir.Test aşaması bittikten sonra proje teslim edilir.
Sosyal medya için öncelikle çalışma yapılacak hesap detaylı olarak incelenir ve ön rapor sunulur.Daha sonra yapılacak işlemler için görüşülür.Anlaşmadan sonra aylık yol haritası çizilir ve ay sonunda detaylı rapor sunulur.
Seo çalışması yapılmadan önce mevcut web sitesi detaylı olarak incelenir ve ön rapor sunulur.Çalışma yapılacak anahtar kelimeler ve hedeflenen amaç doğrultusunda çalışmaya başlanır.Seo çalışması web siteye ve anahtar kelimelere bağlı olarak minimum 6 ay olarak gerçekleşir.Çalışma sonunda detaylı rapor sunulur.
Reklam çalışması için gerekli ön bilgiler alınır ve yapılacak çalışmaya başlanır.Her reklam sonrası detaylı rapor sunulur.Alınan geridönüşler sonucu reklam optimize edilir ve yeniden çalışma yapılır.