K.
HEMEN TEKLİF AL
0850 304 13 02

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Metod Eğitim kurumları için hazırladığımız yeni marka çalışmasında kullandığımız altın oran uyumlu logo tasarımıyla beraber standart kurumsal kimlik çalışması yanında yaka kartı, yaka ipi gibi bazı özel çalışmalarada yer verdik. Eğitim kurumu için yaptığımız çalışmada önceliğimiz mezun ettiğimiz mutlu öğrencilerimizi simgelemesini amaçladığımız ve Metod markamızın baş harf M olduğu için M harfi üzerine yoğunlaşıp bir mezuniyet şapkasıyla bağdaştırmak istedik. Eğitim kurumu için başladığımız bu serüvende tasarım hayal gücümüzü marka bilinirliliğiyle birleştirip gerçek hayatta en rahat kullanılabilecek ve anlaşılabilecek şekilde dizayn ettik.

Kurumun ağırlığını ve güvenini taşıyabilecek özel renkleri koyu lacivert ve açık kahve yada bej olarak renk tonunu belirledik. Markamızın hayata geçirdiği farklı alanlardaki projeleri ve kurumları içinde tamamiyle bütünlüğü sağlayabilecek bir tasarım dili oluşturmaya özen gösterdik. Metod eğitim kurumları için hazırladığımız kurumsal kimliğin içerisinde genel olarak hazırlanan; logo, kartvizit, muhasebe evrakları, celpli dosya, zarf, antetli kağıt, kaşe gibi kalemlerin dışında eşantiyon ürünleri kalem, yaka kartı, yaka ipi, bardak, t-shirt, şapka gibi ürünlerin yanı sıra kurumun markasını tam anlamıyla yansıtabileceği ve kuruma ait araçlarda kullanabilecekleri bir araç giydirme tasarımıda dahil ettik.

Sizinde ihtiyaçlarınız bu yöndeyse kurumunuz veya şirketiniz için aradığınız özel logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı ise biz kurumsaltasarim.com.tr olarak uzmanlığımızı kullanıp markanızın geliştirme veya yenileme sürecinde sizlerle beraber çalışabiliriz.

İlginizi çektiyse eğer bizlere 0850 304 13 02 telefon numarasından veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilir dilerseniz toplantı tarihi belirleyip ön görüşme sağlayabiliriz.

Ürün veya hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.
Ofis Adresi
19 Mayıs Mah, Turaboğlu Sok. NO:4, 34736 Kadıköy/İstanbul
Tüm haklarımız saklıdır. 2022 @ Copyright kurumsaltasarim