teklif alın

Başak Profesyonel

Başak Profesyonel için hazırladığımız Şef, Restoran, Cafe içerikli Kurumsal eticaret altyapısına sahip özel web sitesi tasarımı
Verdiğimiz Hizmetler
UI Tasarim
Şef, Restoran, Cafe kurumsal web tasarimi

Kurumsal Eticaret Sitesi

Başak Profesyonel için hazırlamış olduğumuz kurumsal eticaret altyapılı, Şef / Restoran / Cafe benzeri kurumsal web sitesinin sunumunu yukarıda sizler için hazırladık. Kurumsal eticaret projesi olan hazır çorbalar, paket soslar, özel baharatlar gibi hazır ve hızlı gıdaların satışlarını yapabilecekleri naturel bir web sitesi olarak hazırlanmıştır. Siyah, beyaz, yeşil tonlarında hazırladığımız kurumsal eticaret projesinin tasarımını Chef Saurce’nin logosundan esinlenerek hazırladık. Web sitesinin tamamlayıcı olması açısından kullanacağımız teknolojiler ise; Html5 + Css3 + jQuery + Bootstrap altyapısı olacak. Tamamen UX kurallarına uygun hazırlanan bu projeyi hayata geçirerek firmanın online platformlarda da satışlarını yapmaya başlamasını sağlıyoruz.

Kurumsal Restoran Web Tasarım

Sizde Kurumsal Eticaret sitesi istiyorsanız ve kendinize özel bir proje üretecekseniz Kurumsaltasarım Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere destek verebiliriz. Özel proje taleplerinizi değerlendiriyor sizler için en özel, uygun çözümleri üretiyoruz.

Başak Kurumsal Eticaret Sitesi

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Küçükbakkalköy Mah. ŞerifAli Cd.
    No:14 / 6 Ataşehir / İSTANBUL
  • 0850 304 13 02
  • [email protected]